3 299 ₴
2 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Romoss |
| Емкость аккумулятора | 40000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Быстрая зарядка, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | USB Type-C, USB Type-A, micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 895 г |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 169.5 мм |
| Ширина | 81.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB USB Type-C |
| Мощность, Вт | 22.5 Вт |
| Назначение | Для роутерів Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинників та браслетів |
| Основные | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB Type-C |
| Кількість інтерфейсів для зарядки пристроїв | 3 |
| Функції зарядки | Quick Charge 2.0 Quick Charge 3.0 Стандартна |