


Перший у своїй категорії ультратонкий смартфон із чотирма 50-мегапіксельними камерами, що забезпечують якість зображення флагманського рівня в тонкому корпусі


В основі системи із чотирьох 50-мегапіксельних камер – основна камера Sony LYTIA™ 828 наступного покоління на 50 МП, створена для кінематографічного відео Dolby Vision®

50-мегапіксельна перископічна телеоб’єктивна камера пропонує 3-кратне оптичне збільшення і до 100-кратного Super Zoom в режимі Профі з покращеною стабілізацією для чітких знімків на великій відстані
Ультратонкий корпус із чотиристороннім вигином, в рамці з авіаційного алюмінію. Преміальне оздоблення та вишукані текстури створюють витончений образ, настільки ж елегантний на вигляд, як і на дотик


Тонкий акумулятор ємністю 5200 мАг забезпечує роботу протягом усього дня, а технологія TurboPower™ дозволяє швидко зарядити пристрій, коли це особливо потрібно

Створений для роботи в реальних умовах, motorola signature відрізняється міцністю військового класу та захистом IP68/IP69 від води, пилу та непередбачених обставин
Завдяки процесору Snapdragon® 8 Gen 5, motorola signature забезпечує надплавну роботу, просунуті ШІ-можливості та безперебійну багатозадачність для додатків, ігор та повсякденного використання

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 2G, 3G , 5G, 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Разъемы | USB Type-C |
| Модель смартфона: | Motorola Signature |
| Стандарт захисту | IP68/IP69 , Вологозахист Пилозахищений |
| Можливості AI | Gemini |
| Тип внутрішньої пам'яті | UFS4.1 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.8 дюйм |
| Разрешение экрана | 2780x1264 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 449 |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 829 |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Мощность зарядки | 90 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Режим защиты зрения, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 162.1 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Толщина | 6.99 мм |
| Вес | 186 г |
| Аккумулятор | |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт, TurboPower |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Камера | |
| Основна камера: | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера: | 50 Мп, f/2.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Moto Signature 16/512Carbon (Dark Blue)(PBAB0045RO) Кабель USB Type-C / USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Інструкція Фіскальний чек |
| Дополнительно | Wi-Fi 7 |
| Диафрагма | f/1.6 + f/2.0 |
| Операционная система | Android 16 |
| Технологии | Датчик навколишнього кольору, Інтегровано AI |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5x |