


11 999 ₴
10 999 ₴

Blackview Oscal MEGA 2 4G поєднує елегантність і міцність. Його стильний корпус із тонкими рамками та ергономічним дизайном забезпечує зручний хват і комфорт при тривалому використанні. Удосконалена система охолодження запобігає перегріву під час інтенсивних завдань, таких як ігри, редагування відео або багатозадачність.

Планшет оснащений великим 12-дюймовим яскравим дисплеєм, який автоматично калібрує яскравість за допомогою AI, забезпечуючи комфортний перегляд у будь-яких умовах. Екран адаптується до навколишнього середовища та вподобань користувача, оптимізуючи видимість і споживання енергії.

Blackview Oscal MEGA 2 4G доступний у двох версіях: з 8 ГБ або 12 ГБ оперативної пам’яті, а також підтримує віртуальне розширення до 36 ГБ, що гарантує плавну роботу без зависань. Вбудований накопичувач на 256 ГБ із можливістю розширення до 2 ТБ дозволить зберігати тисячі файлів, фотографій, відео та додатків.
Планшет оснащений передовими камерами, зокрема основною 16 МП із підтримкою AI для покращеної деталізації та передачі кольорів, а також фронтальною 8 МП для відеодзвінків високої якості. Завдяки акумулятору на 9000 мАч і AI-алгоритму енергозбереження пристрій залишається зарядженим упродовж усього дня, забезпечуючи тривалий час автономної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Процессор планшета | Unisoc |
| Частота процессора | 1800 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объем встроенной памяти | 256 GB |
| Диагональ экрана | 12 дюйм |
| Разрешение экрана | 2000×1200 |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Операционная система | Android 15 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Модель процессора | Unisoc Tiger T615 |
| Состояние | Новое |
| Модель планшета | Blackview MEGA 2 |
| Комплектація | Планшет, зарядний пристрій , чохол, клавіатура , мишка , стілус, навушники |
| Память | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Экран | |
| Тип экрана | TFT IPS |
| Связь и коммуникации | |
| Сетевые адаптеры | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Работа в режиме телефона | Да |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Мультимедиа | |
| Камера | Фронтальная и Тыловая |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8.0 |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 16 |
| Функции камеры | Вспышка, Автофокус |
| Встроенный динамик | Да |
| Звук | Стерео |
| Встроенный микрофон | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 9000 мА/ч |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 282 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Вес | 615 г |