10 499 ₴
9 999 ₴
SPARK 40 Pro+ має надзвичайно тонкий корпус 6,49 мм і вагу 160 г, який зручно лежить у руці. Алюмінієвий блок камер, гладкі лінії й преміальні кольори — Nebula Black, Aurora White, Moon Titanium, Tundra Green — надають смартфону вишуканості та сучасного вигляду. Він не просто стильний — він сильний: захист IP64 від пилу й вологи, міцне скло Corning Gorilla Glass 7i, а в комплектному чохлі апарат витримує падіння з висоти до 2 метрів.

Смартфон має 6,78-дюймовий AMOLED-дисплей із вигнутими краями та роздільною здатністю 1.5K. Частота оновлення 144 Гц гарантує плавність у кожному русі, а яскравість до 4500 ніт дозволяє комфортно користуватися пристроєм навіть під прямим сонячним світлом. Дисплей також сертифіковано на низький рівень синього світла, тож очі залишатимуться захищеними навіть після тривалого користування.

Потужний MediaTek Helio G200 (6‑нм техпроцес) із графікою Mali‑G57 MC2 підсилює продуктивність у багатьох сценаріях — від ігор до продуктивної роботи. Підтримка 4.5G забезпечує швидкий обмін даними навіть у режимі мобільного інтернету. Модель пропонує 16 ГБ пам’яті (8 ГБ основної + 8 ГБ розширеної), що дає змогу працювати з великою кількістю застосунків без зависань. Крім того, смартфон сертифікований за стандартом TDV і гарантує 5 років стабільної роботи.

Акумулятор на 5200 мА/г, у поєднанні зі штучним інтелектом для оптимізації — гарантує стійкість до 2000 циклів заряджання. Навіть через 5 років ємність складе понад 80%. Для швидкої підзарядки: 45 Вт дротова зарядка, яка дає повний заряд приблизно за 55 хвилин. Для зручності — 30 Вт бездротова зарядка, яку можна зробити магнітною завдяки комплектному чохлу, а функція зворотної зарядки дозволяє поділитися енергією з іншими пристроями.

Коли мережа слабка — FreeLink дозволяє об’єднати телефони по Bluetooth для дзвінків і текстових повідомлень до 500 метрів, навіть без мережевого сигналу. Super Wi-Fi 2.0 із двома антенами гарантує стабільне інтернет-з’єднання під час ігор або стрімів. Також підтримується GPS 2.0 — підвищена точність у навігації навіть у складних умовах.
Основна камера — 50 Мп із технологією EIS (електронна стабілізація зображення) для чистих кадрів навіть у русі. Функція FlashSnap автоматично розпізнає найкращий момент для зйомки, допомагаючи уникнути розмитих кадрів. А штучний інтелект у «AI Studio» відкриває безліч креативних можливостей: функція AI Eraser 2.0 видаляє зайві об’єкти, AI Extender "домальовує" втрачені частини зображення, а режим AI Light & Shadow коригує світло й тіні для створення ідеального результату.
.jpg)
Серед додаткових функцій, які перетворюють смартфон на справжній «розумний центр» — інфрачервоний порт для керування побутовою технікою, повноцінний NFC для безконтактних оплат і передавання даних, а також інноваційна система подвійної ОС, яка дозволяє розділити робоче та особисте середовища. Завдяки стереодинамікам із підтримкою Dolby Atmos смартфон дарує глибоке, об’ємне звучання — перегляд фільмів, ігри або музика стають ще більш захопливими. Вбудована система шумозаглушення гарантує якість дзвінків навіть у людних місцях, а вбудований голосовий помічник Ella допоможе виконати десятки завдань за допомогою простих команд.
TECNO SPARK 40 Pro+ — це поєднання елегантного дизайну, інтелектуальних функцій івисокої продуктивності. Він створений для тих, хто хоче більше — більше свободи, більше стилю, більше можливостей.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 2G, 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 13 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Модель смартфона: | Tecno Spark 40 Pro+ |
| Корпус | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP64, ударостійкий |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 440 |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Захист екрана | Corning Gorilla Glass 7i |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | GPS |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Пылезащитный корпус, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.9 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Толщина | 6.49 мм |
| Вес | 160.4 г |
| Память и процессор | |
| Архітектура | 2x2.2 ГГц Cortex-A76, 6x2 ГГц Cortex-A55 |
| Графічний процесор: | Mali-G57 MC2, 2 ядра, 1100 МГц |
| Камера | |
| Основна камера: | 50 Мп, f/1.6, 1/2.8" |
| Особливості основної камери | спалах, автофокус, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Фронтальна камера: | 13 Мп, f/2.2, 1/3.1" |
| Особливості фронтальної камери | спалах |
| Запис відео основної камери | 2K (30 к/с), 1080p (30 к/с) |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Смартфон, зарядний пристрій, кабель живлення, Інструмент для витягання Sim-карти, документація, гарантійний талон , фіскальний чек |
| Процессор | MediaTek Helio G200, 2.2 ГГц, 8 ядер |
| Операционная система | Android 15.0 |
| Экран | 6.78", 2720x1224, 440 ppi, 144 Гц |
| Выполнение | вигнутий 3D, безрамковий |