



2 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Питание | Аккумулятор |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 15 Вт |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >92 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | є |
| Дополнительно | - |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Blue |
| Кількість / діаметр динаміків | 1 |
| Микрофон | немає |
| Протиударна | Да |
| Пульт ДУ | немає |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 106 х 102 х 45 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функция Power Bank | є |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Время автономной работы | до 24 години |
| Частотный диапазон | немає даних |