9 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.97 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| FM-приймач | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 5000 мАг |
| Индикация | розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Дисплей | немає |
| Питание | Аккумулятор |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 2.75 дюйма, 2 х 0.75 дюйма |
| Материал корпуса | прогумований пластик, тканина |
| Микрофон | немає |
| Мощность | 100 Вт |
| Пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 298.5 x 136 x 134 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время автономной работы | до 15 годин |
| Частотный диапазон | 53.5 - 20 000 Гц |