



5 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sharp |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 130 Вт |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | є |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Питание | акумулятор + USB |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IPX5 |
| Цвет | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 x 2 дюйма, 1 x 4 дюйма |
| Микрофон | немає |
| Протиударна | Нет |
| Пульт ДУ | немає |
| Подсветка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 220 x 226 x 220 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2.1 |
| Функция Power Bank | є |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Время автономной работы | до 14 годин |
| Частотный диапазон | немає даних |