Огляд Power Bank Romoss 60000mAh PMT60 100W (PMT60-1D2-2133H)чорний

Зовнішній акумулятор Romoss 60000mAh PMT60 100W забезпечує швидке і надійне заряджання не тільки для мобільних девайсів, але і для більш потужних пристроїв, наприклад, ноутбуків і планшетів. Це можливо завдяки супер-високій ємності батареї 60 000 мА.год, збільшеній вихідній потужності до 100 Вт та наявності 4 вихідних портів для підключення девайсів. Декілька рівнів інтелектуального захисту гарантують не тільки швидку, а й безпечну підзарядку. Вбудований у корпус повербанку ліхтар забезпечує яскраве освітлення з 3 рівнями яскравості для будь-яких випадків та ситуацій.
Завдяки невеликим акуратним габаритам та зменшеній вазі для такої ємності, повербанк можна порівняти 1.5-літровою пляшкою води. Зручна та міцна ручка на корпусі допоможе взяти його з собою перед виходом із дому, щоб забезпечити зарядом усі твої гаджети.


За підтримки вихідної потужності до 100 Вт підзаряджання навіть потужних пристроїв займає дуже мало часу. Тепер на підзарядку MacBookPro 14 до 50% знадобиться близько 30 хвилин, за цей же час iPhone 14 Pro Maх зарядиться до 60%.
2 порти Type-C та 2 порти USB-A забезпечують до 4 одночасних підключень. Порти Type-C мають потужність до 100 Вт, USB-A – до 22.5 Вт. При збільшеній ємності повербанка 60 000 мА.год ти зможеш до 2.5 разів зарядити MacBookPro 14 або до 14 разів зробити підзарядку iPhone 14.


З повербанком Romoss 60000mAh PMT60 100W ти не залишишся в темряві за жодних обставин. Завдяки вбудованому в корпус ліхтареві з 3 рівнями яскравості ти зможеш багато годин яскраво висвітлювати кемпінг або квартиру за відсутності світла.
Обидва порти Type-C працюю і вхід, і вихід, підтримуючи потужність 100 Вт. Саме тому повербанк заряджається дуже швидко: на його повну підзарядку знадобиться близько 4.5 години.


10 рівнів інтелектуального захисту (від перевантаження по силі струму, перезаряду, повного розряду, короткого замикання та ін.) дають можливість заряджати пристрої найефективнішим і найшвидшим способом без побоювання пошкодити їх. Інтелектуальний контроль температури використовує високоточні датчики, які роблять заміри до 100 разів на секунду, виключаючи перегрів пристроїв. Батарея LiFePO4 набагато надійніша за полімерні батареї і має до 8 разів збільшений термін служби, витримуючи до 2500 циклів підзарядки.
Функція підзарядки пристроїв із наднизьким споживанням енергії, наприклад, ліхтариків, смарт-годинників, навушників та інших носимих гаджетів деактивує протоколи швидкої зарядки і забезпечує безпечне поповнення заряду для малопотужних девайсів. Для увімкнення слаботочного режиму потрібно двічі натиснути кнопку включення.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, LED лампа |
| Роз'єми | USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейсів для зарядки для пристроїв | 5 |
| Акумулятор | LiFePO4 |
| Вихід USB (1) | 5В/3А; 9V/3A; 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A |
| Вихід USB (2) | 5В/3А; 9V/3A; 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A |
| Вихід USB (3) | 5V/3А, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 20V/0.9A |
| Вхідні інтерфейси | Lightning Micro-USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB USB Type-C |
| Індикація | З дисплеєм |
| Комплектація | АКБ Інструкція Гарантійний талон |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для ноутбуків Для роутерів Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинників та браслетів |