
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Powerbank Зарядний кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Порти: | Type-C, Micro USB, USBx3 |
| Потужність виходу Type-C | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.67A |
| Потужність виходу USB 1 | 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W) |
| Потужність виходу USB 2/3 | 5V/3A |
| Потужність входу Micro USB | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Потужність входу Type-C | 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Сумісність | Смартфон Планшет Навушники Смарт-годинник |