Виводь свої відчуття від гри на абсолютно новий рівень із REDMAGIC 9S Pro. Смартфон оснащений новим процесором, продуктивність якого покращено на 35%. Удосконалена система охолодження дозволяє підвищити стабільність функціонування пристрою для безперебійного геймінгу під максимальними навантаженнями. Потужний гаджет створений для абсолютно нових і особливо яскравих вражень від гри: у ньому кожна деталь ретельно продумана для максимальної продуктивності.
Девайс оснащений новітнім чипом Snapdragon 8 Gen 3 Leading Version. Частота центрального процесора підвищена до 3,4 ГГц, а графічного чипа до 1 ГГц для збільшення продуктивності. Обирай ігри з будь-яким рівнем графічного навантаження та складності архітектури, щоб зануритися в нову реальність на максимум і в деталях відчути функціонал персонажа.

Система охолодження REDMAGIC ICE 13.5 знижує температуру до 19,5°C. Конструкція складається з 10 шарів, забезпечуючи повітряний потік до 22 000 об/хв із поліпшеним на 30% розсіюванням тепла. Система охолодження доповнена настроюваним RGB-підсвічуванням для додаткової ефектності дизайну геймерського смартфона.

Завдяки використанню ємнісного акумулятора на 6 500 мА·год ти можеш насолоджуватися іграми до двох діб безперервного використання. Ігрова сесія точно не завершиться через розрядку батареї: автономності вистачить, щоб досягти поставленої мети в рейді. Смартфон REDMAGIC 9S Pro повністю заряджається за 35 хвилин завдяки швидкій зарядці 80 Вт. Не став гру на паузу, досягай нових вершин просто зараз.

Насолоджуйся приголомшливою деталізацією кожного епізоду операції або бою на 6,8-дюймовому безрамковому AMOLED-дисплеї з роздільною здатністю 2480x1116. Неймовірна контрастність і соковитість відтінків дає можливість оцінити графіку на максимум. Співвідношення екрана до корпусу 93,7% забезпечує комфортний робочий простір для взаємодії з сенсорною панеллю. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність зміни зображення без розривів у динамічних сценах.

Модель обладнана фотомодулем на дві камери на 50 МП з оптичною стабілізацією зображення для захоплення красивих кадрів у динамічних сценах. Створюй чіткі, різкі та реалістичні світлини за будь-яких умов і за різного освітлення.

Гаджет гарантує 3D-звукові ефекти завдяки передбаченій конструкцією великій камері об'ємом 1,6 куб. см із сертифікацією DTS Ultra. Кришталево чисте звучання додатково оптимізується за допомогою технології Qualcomm Snapdragon Sound. На смартфоні REDMAGIC 9S Pro комфортно не тільки грати, а й дивитися відеоконтент.

Інноваційні функції покликані зробити геймінг максимально комфортним і продуктивним, де б ви не завантажували новий ігровий рейд для проходження. Міні-ігри в режимі очікування дають можливість швидко й ефективно вибирати приголомшливі сценарії для реалізації, виводячи користувацькі враження на новий рівень.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | ZTE Nubia Redmagic 9S Pro |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Будильник, Календар, Годинник, Планувальник завдань, Калькулятор |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень, Введення тексту зі словником |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou, Bds |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Роздільна здатність екрану | 1116x2480 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Висота | 163.98 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Ширина | 76.35 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 750 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діафрагма | f/2.2 + f/2.4 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Керівництво Гарантія |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основа камера: | 50 Мп + 50 Мп + 2 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 16 Мп, f/2.0 |