

8 999 ₴
8 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу: | Водозахист, вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Модель смартфона: | Doogee Blade10 Max |
| Тип слота SIM | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM + microSD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус, Датчик Холла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 326 г |
| Висота | 172.7 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок заряджання, Інструмент для вилучення SIM-картки, Інструкція |
| Матеріал корпусу | пластик, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69-K, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Особливості камери | Автофокус, Серійне знімання, Географічні мітки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Режим під водою |
| Стандарт захисту: | IP68 / IP69K / MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Основна камера | 50 МП + 0.8 МП + Ai (0.4 МП) 50 МП (Основна), Датчик: ISOCELL, Діафрагма 07/ 1.8 LED-вибух |
| Фронтальна камера, Мп: | Фронтальна камера — 8 МП |