Amazfit T-Rex Ultra виготовлений з міцної нержавіючої сталі марки 316L, витримує експлуатацію при кардинальних перепадах температурного режиму і тримає заряд до 20 днів поспіль. Високий рівень яскравості дисплея зберігає читабельність інформації навіть під прямими сонячними променями. Потужний і точний дводіапазонний GPS не дасть змоги заблукати під час походу в гори або в ліс. Почавши тренування, ти можеш не вибирати режим і вид занять: девайс за секунду розпізнає активність і запустить процес її фіксації.


Пікова яскравість 1000 ніт гарантує надчітку видимість інформації на дисплеї за будь-якої погоди. Корпус із неіржавкої сталі витримує активне щоденне використання в умовах перепадів температур +70℃ - -40℃, а також до вологості, ударів та інших впливів, вологості. Запатентована брудостійка фурнітура не дає змоги пилу та сміттю накопичуватися у вигинах корпусу. Корпус із регульованими вушками та силіконовим ременем забезпечує комфортне використання 24/7. Для управління функціоналом можна користуватися як механічними кнопками, так і сенсорним дисплеєм.
Стань лідером щоразу, коли вирушаєш на пошуки пригод у густі ліси, високі гори або на жваві міські вулиці. Смарт-годинник Amazfit T-Rex Ultra використовує сигнали L1 і L5 для максимально точного дводіапазонного GPS-позиціонування та підтримує шість супутникових систем для розширеного охоплення. Підключи годинник через смартфон до додатка, щоб місце розташування на карті оновлювалося в режимі реального часу. Імпорт файлів маршрутів дозволяє відстежувати переміщення в реальному часі прямо на дисплеї.


Вибирайте з більш ніж 120 дизайнів циферблатів. Більшість із них забезпечує додаткові опції, які показують ключові дані про навколишнє середовище, досягнення в спортивному режимі, місцезнаходження за GPS і дані про активність.
Покращи своє розуміння навколишнього середовища за допомогою нагадувань про навколишнє середовище і безлічі інших корисних функцій. Компас і висотомір допомагають зорієнтуватися на місцевості. Дані про тиск повітря і набрану висоту дають змогу орієнтуватися за своїм самопочуттям і ухвалювати рішення про продовження походу за маршрутом. Інформація про потенційні шторми, припливи і температуру повітря дає змогу уникнути форс-мажорних і небезпечних ситуацій.


Поліпшити фізичну форму можна за допомогою 160 спортивних режимів, включно зі стрибками з парашутом, тріатлоном, дайвінгом. Автоматичне визначення восьми спортивних режимів дає змогу легко приступити до тренування в будь-який час, поки годинник самостійно проведе фіксацію прогресу. Займися фрідайвінгом на глибині до 30 метрів, спостерігаючи за AMOLED-дисплеєм, що відображає важливу інформацію, як-от глибина і температура, навіть під водою.Смарт-годинник Amazfit T-Rex Ultra для активного відпочинку витримує тиск води на глибині до 100 метрів, що робить його оптимальним вибором для плавання, серфінгу та кайтсерфінгу.
Годинник автоматично визначає 25 видів вправ, відстежуючи кількість повторень, підходів і час відпочинку. Після тренування Zepp-додаток показує прогрес. Зберігай до 100 власних варіацій персоналізованих журналів занять. TheZeppCoach працює на базі штучного інтелекту і надає персоналізовані плани тренувань, рекомендації. З його допомогою відстежується рівень втоми, фізичної підготовки та статус тренувань, знижуючи ризик перетренованості та отримання травм, виснаження.


Вбудований ємнісний акумулятор працює неймовірно довго. При типовому щоденному використанні смарт-годинника Amazfit T-Rex Ultra цей період становить 20 днів. При інтенсивному залученні всього функціоналу девайс працює приблизно 9 днів. Годинник інтелектуально регулює налаштування GPS залежно від рівня сигналу, допомагаючи економити заряд батареї.
Енергоефективний та орієнтований на здоров'я девайс працює на базі вдосконаленого датчика BioTracker. Він дає змогу здійснювати контроль показників серцевого ритму, рівня кисню в крові та рівня стресу 24/7. Смарт-годинник сповіщає користувача в момент фіксації аномально високої або низької ЧСС, оксигенації та пропонує дихальні практики для зняття стресу. Контролюй фази легкого, глибокого та швидкого сну, а також якість дихання відпочинку.
Пригоди будуть ще більш цікавими та захопливими з практичними застосунками на тему фрідайвінгу, програми для конекту екшн-камери GoPro/DJI, пульсометру та спідометру для велосипеда, щоб ти завжди був готовий до захопливої експедиції.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 89 мг |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал ремінця | Гума/каучук |
| Оповіщення | Вібрація, Звукове |
| Особливості | Акселерометр, Шагомер, Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Пульсометр, Знімний ремінець, Пиловологозахищений корпус, GPS |
| Рівень водостійкості | 10 АТМ |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Тип | Розумні годинники |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Харчування | |
| Час роботи (звичайний режим): | 20 днів |
| Ємність акумулятора (мА/год) | 500 mAh |
| Спосіб зарядки: | Магнітний з'єднувач |
| Основні | |
| Габарити: | 47.3 x 47.3 x 13.45 мм |
| Датчики: | Датчик освітлення Акселерометр Гіроскоп Лічильник калорій Крокомір Пульсометр Альтиметр (висотомір) Компас Датчик рівня насиченості киснем |
| Дзвінки та оповіщення: | Повідомлення з додатків Повідомлення про виклики Повідомлення про SMS Функція SOS Події календаря Соціальні мережі Електронна пошта |
| Колір ремінця | Пісочний |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Наявність камери: | Немає |
| Операційна система | Проприетарная |
| Колір ремінця: | чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Смарт-годинник Зарядний пристрій Керівництво Гарантія |
| Розмір дисплея | 1.39" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Функції | Фітнес трекер Відстеження сну Відстеження швидкості руху Підрахунок пройденої відстані Відстеження локації Контроль часу занурення під воду Контроль глибини під водою Рівень стресу |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Екран | |
| Матеріал дисплея: | Загартоване скло |
| Щільність пікселів: | 326 ppi |
| Роздільна здатність дисплея: | 454 x 454 |