OnePlus 13R був розроблений для тих, хто зосереджується на надійності та найвищі показники в будь -якій ситуації. Процесор Snapdragon 8 Gen 3 гарантує до 30% кращих показників, зменшуючи споживання енергії на 20%. Незалежно від кількості запущених програм, пристрій працює безперебійно і без перешкод. Розширене управління енергією забезпечує комфорт використання протягом усього дня, усуваючи потребу в частих зарядках.


Дисплей QHD+ Proxdr 120 Гц передає розваги на вищий рівень. Резолюція пікселів 2780x1264 забезпечує різке та виразне зображення, а яскравість до 4500 заклепки гарантує ідеальну видимість навіть на повному сонці. Технологія RadiantView робить екран читабельним у будь -яких умовах. Це ідеальне рішення для любителів гри, фільмів та фотографій, які цінують ідеальне відтворення кольорів та найвищу ліквідність.

Подвійна камера 50 MPIX, оснащена об'єктивом Sony Lytia 700 та стабілізацією оптичного зображення, дозволяє робити фотографії, повні деталей, незалежно від умов освітлення. Чотири -гібридний Zoom дозволяє захоплювати віддалені сцени, не втрачаючи якості. Підтримка штучного інтелекту з функціями, такими як подвійне опромінення або динамічне фокусування, робить ваші фотографії завжди виглядати професійними.

Акумулятор 6000 мАг - це гарантія роботи протягом усього дня, навіть при інтенсивному використанні. Технологія кремнію-вуглецю підвищує ефективність та довговічність акумулятора, а швидка зарядка 80 Вт дозволяє повну зарядку всього за 40 хвилин. Незалежно від умов навколишнього середовища, система зарядки адаптується для забезпечення безпеки та надійності, навіть при екстремальних температурах.

Корпус, який відповідає стандарту IP65, захищає від води та пилу, що робить OnePlus 13R стійким до складних умов. Gorilla Glass 7i Glass захищає екран від подряпин та ударів, а покриття, що запобігає бруду, зберігає пристрій у бездоганному стані протягом дня.
Алгоритм Aqua Touch 2.0 дозволяє використовувати екран навіть мокрими руками або рукавичками. Поєднання сучасного дизайну з найвищою міцністю робить цей смартфон реальною інвестицією в комфорт та стиль.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Модель телефону | OnePlus 13R |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Версія прошивки | Android 15, OxygenOS 15 |
| Корпус | скло, алюмінієва рамка, пило/вологозахист, IP65 |
| Модель смартфона: | OnePlus 13R |
| Операційна система | Android 15.0 |
| Слоти | 2 SIM; Nano-SIM + Nano-SIM/eSIM |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Висота | 161.7 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 450 |
| Роздільна здатність екрану | 2780x1264 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 7i |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6000 мАг, Si-Ca |
| Час роботи | при розмові - 25 год, в режимі відео - 24 год |
| Вбудована пам'ять | 256 Гб (UFS 4.0) |
| Зарядка | швидка, SuperVOOC (80 Вт) |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Особливості | спалах, автофокус, оптична стабілізація, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Камера | |
| Запис відео основної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120 к/с), 720p (30/240/480 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 1080p (30 к/с), 720p (30 к/с) |
| Надширококутний | 8 Мп, f/2.2, 16 мм, 112°, 1/4" |
| Основа камера: | 3 об'єктива: |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 84°, 1/1.56" |
| Основний об'єктив фронтальної камери | 16 Мп, f/2.4, 26 мм, 82°, 1/3.09" |
| Особливості фронтальної камери | електронна стабілізація |
| Телеоб'єктив | 50 Мп, f/2.0, 47 мм, 1/2.75", оптичний зум 2x |
| Фронтальна камера: | Фронтальна камера : |