Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Планшет Ulefone Armor Pad 4/64 GB LTE Black»
Планшет витримує 30 хв під водою на глибині до 1,5 метрів, 24 години в запиленому середовищі, раптові падіння на тверду поверхню з висоти до 1,5 м.
Екран з діагоналлю 8" і HD+ роздільною здатністю 1280х800 захищений склом, стійким до ударів та подряпин. Не турбуйтеся, що неслухняні діти зможуть його розбити.
За допомогою 13-МП камери девайс дозволяє робити якісні та швидкі знімки у польових умовах.
Планшет оснащений магнітним роз'ємом для підключення гнучкого ендоскопу.
Величезна батарея 7650 мАч дасть вам впевненість у тому, що ви зможете провести з планшетом цілий робочий день.
8-ядерний чіп Helio G25 забезпечує відмінний баланс між продуктивністю та потужністю. Він поставляється з 4 ГБ ОЗП та 64 ГБ ПЗУ, які підходять для більшості сценаріїв використання планшета.
Характеристики Планшет Ulefone Armor Pad 4/64 GB LTE Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Helio G25 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7650 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Стійкість до подряпин, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 560 г |
| Довжина | 213 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 128.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований динамік | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |