
Дивно, що багато виробників раніше до цього не дійшли, тому можна вважати Ulefone Armor Pad 4 Ultra Thermal (8+256 Гб) Black одним із перших захищених планшетів із тепловізором. ThermoVue Thermal Imaging - досить потужний сучасний тепловізор, який бачить температури від -10 C до 550 C, дозволяючи використовувати його в дуже багатьох сценаріях. Він має частоту оновлення 25 Hz, а сам сенсор має роздільну здатність 160х120 пікселів. Відхилення показників зовсім невелике - максимальна похибка в ±3°C не критична. Тож якщо Ви давно шукали щось подібне – будь ласка!

Ulefone Armor Pad 4 Ultra Thermal отримав 8-ядерний процесор Dimensity 6300, який допоможе Вам розкрити потенціал багатьох ігор або важких додатків. Жодних глюків або задуму системи Ви не бачитимете, все працює ідеально плавно. Вбудована пам'ять об'ємом 256 Гб дозволить встановити величезну кількість програм, карти пам'яті при цьому підтримуються, а ще для них є окремий слот (2 сім-карт і 1 картка пам'яті одночасно). Акумулятор ємністю 11800 мАч забезпечить близько 6 годин активного дисплея, а зарядити планшет можна за 3 години за допомогою 33W блоку.

Забезпечили цю модель 3.5-мм роз'ємом для навушників, стерео звуком, NFC навіть є! Але фірмовий конектор Usmart для багатьох стане знахідкою, так як аксесуари від Ulefone сюди так само можна докуповувати, а це ендоскоп і мікроскоп. А ось величезний ліхтар на задній панелі стане ще одним унікальним і приємним бонусом, тому що він має яскравість в 1100 люменів, забезпечуючи вас дуже придатним потоком світла - видно все на кілька метрів, при чому непогано. А ще – HDMI порт, він так само є!

Оскільки корпус планшета більшою мірою прогумований, є стійкість до ударів при падінні з висоти до 2 метрів. Так само і води аксесуар не боїться, застосовуються тут заглушки на потрібних роз'ємах, а також спеціальна водовідштовхувальна мембрана на динаміці і мікрофоні. Вага планшета – 835 г, товщина – 14.3 мм, тому в цілому користуватися ним зможе кожен. У комплекті є ремінець, який можна прикріпити на задню панель планшета, отримавши додаткову зручність у використанні – і тут про нас подумали!
Використовується IPS матриця, діагональ якої 10.36 Дм - такий самий дисплей був і в попередній моделі, і він зарекомендував себе ідеально. Головний параметр - захищеність, і він тут на висоті, так як дисплей покривається склом Gorilla Glass 5. А ось яскравість на рівні 500 нит буде дуже радувати під час роботи на вулиці, там де потрібно максимально яскравий дисплей. Тут яскравості вистачає, як вистачає й кутів огляду. Бортики над дисплеєм трохи виступають, а це ще один рівень пасивного захисту від ударів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Dimensity 6300 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Захищеність корпусу | вологозахист: IP68/IP69K ударозахист: MIL-STD-810 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 50 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11800 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Стійкість до подряпин, Акселерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Водонепроникний корпус, Гіроскоп, Пилозахисний корпус |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 834 г |
| Довжина | 261.7 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 166.8 мм |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, ремінець (кріплення), викрутка, гарантійний талон, чек |