|
| Виробник | Apple |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло, Кераміка |
| Модель телефону | Apple iPhone 16e |
| ОС | Apple iOS |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
|
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou, Bds |
|
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Барометр, Компас, Швидка зарядка, Датчик наближення, Пилозахисний корпус, Сканер LIDAR |
|
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
|
| Вага | 167 г |
| Висота | 146.7 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
|
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Особливості дисплея: | HDR, True Tone |
|
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
|
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | Apple A18 |
|
| Потужність заряджання | 20 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
|
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C to Type-C |
| Фронтальна камера, Мп | 12 Мп, f/1.9 |
|
| Модель смартфона: | Apple iPhone 16e 256GB |
| Можливості AI | AI - помічник AI - перекладач AI - розпізнавання об'єктів AI - редагування зображень AI - субтитри |
| Операційна система | iOS 18 |
| Стандарт захисту | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя |
|
| Основна камера | 48 Мп f/1.6 |
|
| Технології заряджання | Підтримка бездротового заряджання, Функція швидкої зарядки |