19 999 ₴
18 399 ₴

Дизайн корпусу і ступінь захисту
Для виготовлення задньої кришки телефона використовували пластик. Крім цього, любителі відпочинку біля води і просто надійних речей також оцінять захист від пилу та крапель (IP54) смартфон. Щоб убезпечити екран від шкідливих впливів в період використання, його покрили склом . Природно, це не скасовує необхідності встановлювати захисні аксесуари, наприклад, захисне скло або плівку. Проте, покриття однозначно зменшує ймовірність появи дрібних тріщин на екрані мобільного гаджета.
Основа продуктивності
Смартфон Infinix Note 50 Pro+ — це свого роду компактний ПК у ваших руках. Щоб він легко справлявся з поставленими завданнями, виробник подбав про продуктивну внутрішню «начинку». Перше, на що варто звернути увагу при вивченні апаратної бази моделі — -ядерний CPU Mediatek Dimensity 8350 з частотою 3.35 ГГц. Доповнює його графічний прискорювач Mali-G615 MC6. Тому робота програм та ігор буде стабільною, а запуск швидким. Що стосується пам'яті, для цієї версії телефону характерно 12 Гб RAM оперативної і 256 Гб вбудованої, так що найімовірніше всього вам навіть не знадобиться карта пам'яті — підтримуються зовнішні карти без підтримки карт пам'яті.

Камери телефону
Функціональні можливості хорошого смартфона складно уявити без камер. Не важливо, треба вам робити фото в робочих поїздках або ловити покемонів — Infinix Note 50 Pro+ легко впорається і не з такими місіями. Роздільна здатність тилової камери становить 50 Мп (f/1.9), фронтальної — 32 Мп (f/2.2).
Автономна робота
Терміни роботи без підключення до зарядки — один з головних параметрів будь-якого мобільного гаджета. Природно, багато що залежить від формату використання, але в сучасних реаліях, коли на зв'язку необхідно залишатися постійно, потужність батареї вирішує дуже багато. Щоб вам не довелося регулярно шукати зарядний пристрій, мобільний телефон забезпечений батареєю із запасом ємності 5200 mAh. Для поповнення рівня заряду акумулятора передбачений вхід USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Комплектація | Смартфон, зарядний пристрій, бездротова зарядка, чохол, фіскальний чек, гарантійний талон |
| Операційна система | Android 15.0 |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Модель смартфона: | Infinix Note 50 Pro+ |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2436x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3350 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень, Введення тексту зі словником |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 100 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Годинник, Планувальник завдань, Калькулятор |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.36 мм |
| Ширина | 74.53 мм |
| Товщина | 7.99 мм |
| Вага | 209 г |
| Камера | |
| Основна камера | 50+50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 Ultimate |
| Автодоз | Так |
| кодування/утримання виклику | Так |