Motorola Edge 60 – це смартфон, який поєднує чудовий зовнішній вигляд із потужними параметрами. Великий 6,7-дюймовий pOLED-екран з високою роздільною здатністю 2712 × 1220 пікселів. Зображення чітке, а кольори насичені – навіть за яскравого сонячного світла, завдяки яскравості до 4500 ніт. Екран оновлюється зі швидкістю 120 Гц, що забезпечує плавний перегляд веб-сторінок та ігри. Смартфон працює на Android 15, яка приносить нові функції та оновлення. Все це поміщено в елегантний корпус, який добре лежить у руці.

Motorola Edge 60 має сучасний процесор MediaTek Dimensity 7300, який працює швидко та ефективно. Він підтримується 12 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє зручно використовувати кілька програм одночасно. Також у вашому розпорядженні є до 256 ГБ вбудованої пам'яті. Це дозволяє зберігати фотографії, відео та інші файли без жодних проблем. Смартфон чудово підійде як для щоденного використання, так і для роботи та розваг. Плавна робота та швидка продуктивність є його великими перевагами.

Motorola Edge 60 пропонує потрійну камеру, яка дозволяє робити чудові фотографії в різних умовах. Основний об'єктив має 50 Мп та оптичну стабілізацію зображення. Крім того, є 50-мегапіксельна надширококутна камера з кутом огляду 122°, яка дозволить знімати широкі кадри. 10-мегапіксельний телеоб'єктив з 3-кратним оптичним зумом дозволяє збільшувати зображення без втрати якості. Фронтальна камера на 50 мегапікселів ідеально підходить для селфі та відеодзвінків. Смартфон також має ємний акумулятор на 5200 мАг, який можна швидко заряджати завдяки технології TurboPower потужністю 68 Вт.

Motorola Edge 60 має водо- та пилонепроникний корпус. Відповідає стандартам IP68 та IP69, що означає високий захист навіть у складних умовах. Ви можете безтурботно використовувати його під дощем або на пляжі. Ви можете вибрати один з трьох кольорів: «Трилисник» та «Гібралтарське море». Кожен знайде варіант, який йому підходить. Це смартфон, який поєднує функціональність, довговічність та стильний зовнішній вигляд.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Бездротові технології | NFC |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Корпус | шкіра, пластикова рамка, пило/вологозахист, IP68, IP69, ударостійкий, MIL-STD-810G |
| Модель смартфона: | Motorola Edge 60 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 1 Гб |
| Графічний процесор: | Mali-G615 MP2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, NavIC |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Вага | 179 г |
| Камера | |
| Основна камера: | Кількість об'єктивів - 3 об'єктива |
| Основний об'єктив | 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 1/1.56" |
| Надширококутний | 50 МП, f/2.0, 12 мм, 122° |
| Телеоб'єктив | 10 Мп, f/2.0, 73 мм, 1/3.94", оптичний зум 3x |
| Фронтальна камера | 50 Мп, f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/60/120/240 к/с) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30 к/с), 1080p (30/120 к/с) |
| Екран | |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 7i |
| Тип екрана | P-OLED, HDR10+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | спалах, автофокус, оптична стабілізація, цифровий зум 30x, електронна стабілізація, нічна зйомка, режим Slow Motion |
| Екран | 6.67", 2712x1220 (20:9), 446 ppi, 120 Гц |
| Виконання | вигнутий 3D, безрамковий |