OnePlus Nord 5
Яскравий і плавний дисплей 6,83" AMOLED 144 Гц
Потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon
Професійна камера 50 МП
Велика батарея 5200 мАг із швидкою зарядкою SuperVOOC 80 Вт
Надійний захист за стандартом IP65
OnePlus Nord 5 виглядає сучасно та ергономічно — корпус поєднує міцне скло з металевою рамкою, доступний у преміальних відтінках: Phantom Grey, Dry Ice, Marble Sands. Завдяки товщині лише 8,1 мм і вазі 211 г смартфон комфортно лежить у руці.

Екран AMOLED діагоналлю 6,83 дюйма має роздільну здатність 1,5K (2800×1272) і частоту оновлення до 144 Гц. Яскравість досягає 1,800 ніт, а підтримка технологій HDR10+ і DCI-P3 гарантує соковиту кольоропередачу і чіткість навіть на сонці. Захист дисплея забезпечує міцне скло Corning Gorilla Glass 7i, а співвідношення площі екрана до корпусу перевищує 90%.

В основі OnePlus Nord 5 — потужний процесор Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, створений за 4-нм техпроцесом. У парі з ним працюють 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті стандарту LPDDR5X і накопичувач UFS 3.1 на 256 або 512 ГБ. Така конфігурація легко впорається з будь-якими задачами — від мобільних ігор із частотою до 144 fps, фото- і відеомонтажу, до продуктивної багатозадачності. Смартфон набирає понад 1,560,000 балів у бенчмарку AnTuTu, що робить його одним із найпотужніших у сегменті.

Основна камера OnePlus Nord 5 складається з 50 МП сенсора Sony LYT-700C з оптичною стабілізацією та 8 МП ультраширокого модуля Omnivision OV08D10. Камера підтримує режим LivePhoto, ультраширокий кут огляду 116°, цифровий зум до 20x і зйомку відео у 4К із частотою до 60 кадрів на секунду. Фронтальна камера — 50 МП Samsung S5KJN5, також з автофокусом, що забезпечує чіткі деталізовані селфі. Обидві камери знімають професійні відео та фотографії навіть у складних умовах освітлення, підтримується HDR, супершвидка серія знімків і цифрова стабілізація.

Смартфон оснащено акумулятором ємністю 5200 мА·год, якого вистачає на повний день активної роботи без підзарядки. Завдяки фірмовій швидкій зарядці SuperVOOC потужністю 80 Вт акумулятор заряджається до 100% менш ніж за 40 хвилин. Для повсякденного використання передбачено оптимізовані режими енергозбереження, що забезпечують тривалу автономність навіть при високих навантаженнях.

OnePlus Nord 5 підтримує всі сучасні мобільні мережі, включно з 5G, має дводіапазонний Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, NFC і підтримку двох SIM-карт. На борту — стереодинаміки з чистим обʼємним звучанням, інфрачервоний передавач, сучасна система охолодження і вбудований у екран сканер відбитків пальців. Захист від пилу та вологи сертифіковано за стандартом IP65.
Унікальна кнопка Plus Key — інновація для швидкого доступу та AI-функційOnePlus Nord 5 отримав замість класичного слайдера звукового режиму програмовану кнопку Plus Key, яка стала важливою інновацією в управлінні смартфоном. Ця кнопка не лише дозволяє миттєво вмикати або вимикати звук, активувати ліхтарик, запускати камеру чи інші швидкі функції, а й має глибоку інтеграцію із системою штучного інтелекту OnePlus. З її допомогою можна одним натисканням передавати інформацію з екрана в AI-додаток Mind Space, де контент автоматично аналізується, структурується та перетворюється на корисні нагадування, зустрічі, переклади або диктовки. Plus Key значно спрощує та персоналізує роботу зі смартфоном, перетворюючи рутинні завдання на швидкі та інтелектуальні дії, що робить використання OnePlus Nord 5 більш ефективним та комфортним.

Операційна система — Android 15 із фірмовою оболонкою OxygenOS 15. Новинка акцентує на екосистемній інтеграції, багатих функціях і широких можливостях штучного інтелекту — від інтелектуальної оптимізації ресурсів до розширених режимів зйомки й персональних AI-підказок у повсякденній роботі пристрою.
Інтелектуальні AI-технології — персоналізований комфорт у кожному дотикуСмартфон має персонального AI-асистента, що допомагає автоматизувати рутинні завдання та підлаштовується під індивідуальні потреби. Серед корисних можливостей — AI Eraser для швидкого видалення небажаних об’єктів на фото, AI Summary для створення стислих версій текстів і AI Reply для інтелектуальних відповідей у повідомленнях. Також є функція MemoClip, яка зберігає важливу інформацію з екрана та систематизує її. Камери Nord 5 використовують AI для покращення знімків, застосовуючи технології RAW HDR і Real Tone, що підвищують якість фото навіть у складних умовах освітлення. Серйозні AI-інтеграції працюють у межах OxygenOS 15 на основі Android 15, створюючи продуманий і персоналізований інтерфейс користувача.

OnePlus Nord 5 — ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасний, потужний смартфон із флагманським екраном, продуманою камерою та швидкою зарядкою. Це пристрій для активних користувачів, які цінують дизайн, якість фото та відео, стабільну автономність і сучасні бездротові технології у стильному виконанні та за привабливою ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Модель телефону | OnePlus Nord |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Версія прошивки | OxygenOS (міжнародна , глобальна ) |
| Модель смартфона: | OnePlus Nord 5 |
| Операційна система | Android 15.0 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.83 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 450 |
| Роздільна здатність екрану | 2800x1272 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Особливості дисплея: | Swift AMOLED, HDR10+, безрамковий, Захист екрана - Corning Gorilla Glass 7i |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Висота | 163.4 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 735 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Камера | |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60 к/с) |
| Запись видео основної камери | 4K (30/60 к/с), 1080p (30/60/120 к/с), 720p (30/240 к/с) |
| Основа камера: | Основний об'єктив 50 Мп, f/1.8, 24 мм, 84°, 1/1.56" , Надширококутний8 Мп, f/2.2, 15 мм, 116°, 1/4" |
| Фронтальна камера, Мп: | 50 Мп, f/2.0, 21 мм, 90°, 1/2.75" |