Особливості:
* Матеріал: Полікарбонат + ABS пластик
* Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
* Паковання: У коробці
* Комплектація: УМБ 8000 mAh, Кабель USB to Micro-USB
* Тип батареї: Літій-полімер
* Ємність акумулятора: 80000mAh
* Потужність: Вхід: Type-C: 5В/2,5А; 9V/2A ; 12V/1,5A– 18 W
* Потужність: Вхід: Lightning: 5В/2,5; 9V/2A; 12V/1,5A – 18 W
* Потужність: Вхід: Micro-USB: 5В/2А; 9V/2A – 18 W
* Потужність: Вихід USB Type-С: 5V/2,4A(PD), 9V/2,22A(PD), 12V/1,67A(PD) — 22,5W
* Вихід USB Type-A1/2: 5V/4,5A, 9V/2A; 12V/1.5A - 22,5W
* Стандарт швидкого заряджання: QC 3.0, PD 3.0, QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC
* Розміри: 168*83*82 мм
* Вага: 1700 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, Ремінець на руку |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, Apple Lightning, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Основні | |
| Вихід USB Type-A1/2: | 5V/4,5A, 9V/2A; 12V/1.5A - 22,5W |
| Захист | від перезарядки; від короткого замикання; від перегріву |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 4 |
| Потужність: Вихід USB Type-С: | 5V/2,4A(PD), 9V/2,22A(PD), 12V/1,67A(PD) - 22,5W |
| Потужність: Вхід: Lightning: | 5В/2,5; 9V/2A; 12V/1,5A – 18 W |
| Потужність: Вхід: Micro-USB: | 5В/2А; 9V/2A – 18 W |
| Потужність: Вхід: Type-C: | 5В/2,5А; 9V/2A ; 12V/1,5A– 18 W |
| Підходить для заряджання | планшетів; смарт-годинників та браслетів; смартфонів |
| Стандарт швидкого заряджання: | QC 3.0, PD 3.0, QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Комплектація | УМБ 80000mAh, Кабель USB to Micro-USB |
| Потужність, Вт | 22,5 Вт |