| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.5 мм |
| Довжина | 146 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Основні | |
| Вихід USB (1) | 5 В/4.5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/4.5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.23 А, 12 В/1.67 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність, Вт | 22,5 Вт |