2 199 ₴
1 999 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Чутливість | 98 дБ |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Тип кріплення | Потилична дужка |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Функція плеєра | Так |
| Колір | Червоний |
| Опір | 32 Ом |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Розміри | 12,43*17,45*1,31 см |
| Вага, г | 26g |
| Розмір драйвера | 12,4 мм |
| Кодек | Підтримує AAC та SBC |
| Максимальний рівень звукового тиску | 102 дБ |
| Діапазон Bluetooth-з'єднання | До 10 метрів |
| Метод заряджання батареї | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 220 мАг |
| Час роботи батареї | До 36 годин (50% об'єму) |
| Швидкий заряд | 10 хвилин протягом 27 годин (50% гучності) |
| Водостійкість до поту | IP55 |
| Модель навушника | OnePlus Bullets Wireless Z3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1x пара OnePlus Bullets Wireless Z3 3x силіконові амбушюри (S, M, L) 1x інструкція користувача та гарантійна картка |