
999 ₴
899 ₴
Зарядний пристрій Motorola MOTOROLA 33W потужністю 33 Вт є ідеальним вибором для оперативного і продуктивного відновлення заряду будь-якого твого пристрою. Завдяки потужності 33 Вт і підтримці технології швидкої зарядки адаптер забезпечує підзарядку гаджетів у рекордно стислі терміни. Використовуй потенціал техніки на максимум щодня, залишаючись на зв'язку за будь-яких умов.


Компактна і легка конструкція корпусу зарядного пристрою MOTOROLA 33W оптимізована як для подорожей, так і для повсякденного використання. Девайс легко поміщається в будь-яку сумку або рюкзак, щоб транспортуватися між локаціями. Невеликому адаптеру знайдеться місце навіть у кишені. Переїжджаючи з країни в країну, не потрібно міняти зарядку: модель адаптована під різні стандарти напруги в межах 100-240 В.
Завдяки розширеним функціям безпеки можна спокійно заряджати свої пристрої. Зарядний адаптер стабільно та надійно працює, що робить його ідеальним аксесуаром для сучасного користувача. Багаторівневий інтелектуальний захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання гарантує, що будь-яка підзарядка ґаджетів відбуватиметься максимально швидко та безпечно. Інтелектуальна система керування підзарядкою не допускає перезарядження, завдяки чому акумулятори під'єднаних пристроїв довше зберігають заявлену ємність.


Адаптер MOTOROLA 33W оснащений стандартним портом USB-A, який сумісний з широким спектром сучасних пристроїв. Роз'єм орієнтований на велику кількість сучасної техніки, за рахунок чого забезпечує максимальну сумісність. Заряджайся в будь-якому місці, де б не опинився. Фірмовий зарядний пристрій є надійним помічником і легко витримує задане навантаження. У комплекті поставляється кабель завдовжки 1 м з коннектором USB-A/USB-C для забезпечення достатньої гнучкості у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 33 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Вихідний роз'єм | 1 x USB-A |
| Максимальний вихідний струм, А | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання |
| Комплектація | Зарядний пристрій Кабель USB-C - USB-A (1 м) Інструкція, Фіскальний чек |
| Напруга живлення | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/2, 25 А, 20 В/1.35 А, 11 В=3 А (макс. 33 Вт) |