11 999 ₴
10 999 ₴
Motorola G77 8/256GB Black Olive (PBAW0026RS) – це смартфон, котрий поєднує стильний дизайн, передові технології та функціональність, яка задовольнить найвибагливішого користувача. Смартфон приваблює своєю батареєю на 5200 мА·год, що дозволяє насолоджуватися довгими годинами роботи без необхідності постійної підзарядки, а система TurboPower™ 30 забезпечує блискавично швидке заряджання. Стильний корпус у кольорі PANTONE Black Olive підкреслює сучасний і елегантний вигляд, а витривалість до екстремальних умов життя свідчить про його надійність.

Смартфон Motorola G77 вирізняється неабиякою продуктивністю, що є результатом злагодженої роботи його високотехнологічного оснащення. Восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 6400 із частотою до 2,5 ГГц гарантує блискавичне виконання всіх завдань – від роботи з документами до запуску найбільш ресурсоємних застосунків та ігор. Пристрій підтримує ультрашвидку мережу 5G, що дає змогу завантажувати відео, фільми чи працювати з потоковим контентом без жодних затримок.
8 ГБ оперативної пам’яті гарантують комфортне виконання будь-яких завдань. А з внутрішнім сховищем обсягом 256 ГБ та можливістю розширення до 2 ТБ з картою microSD, простір для ваших ідей та файлів більше не обмежений. Крім того, смартфон оснащений потужною батареєю, яка забезпечує до 37 годин активного використання без додаткової зарядки. Думаючи про безпеку ваших даних, Motorola G77 має функції сканера відбитків пальців, фейсконтролю та ThinkShield для ще більшого захисту.

Дисплей Motorola G77 – це вікно у світ неймовірного візуального досвіду. Завдяки 6,78-дюймовому Extreme AMOLED-екрану з частотою оновлення 120 Гц будь-які дії стають надзвичайно плавними – чи то прокручування стрічки, перемикання між застосунками, чи ігри. Скло Corning® Gorilla® Glass 7i не лише робить дисплей міцним і захищеним від подряпин та ударів, але й надає йому додаткової довговічності. Пікова яскравість до 5000 ніт забезпечує чіткість зображення навіть під яскравим сонячним світлом.

Технологія Water Touch додає пристрою надійності навіть у вологих умовах, а сертифікати SGS Low Blue Light та SGS Low Motion Blur покращують комфорт перегляду, знижуючи навантаження на очі. Moto G77 також має водонепроникний дизайн IP64, що робить його ідеальним для використання в будь-яких умовах.

Основна камера смартфона має роздільну здатність 108 МП, що дозволяє отримувати неймовірно деталізовані та чіткі знімки навіть у складних умовах освітлення. Додаткова камера на 8 МП із ширококутним об’єктивом та функцією фазового автофокусу розширює ваші можливості творчості. Інноваційна функція moto ai автоматично налаштує параметри зйомки, гарантуючи професійні результати кожного кадру. Фронтальна камера на 32 МП із ретушуванням обличчя і функцією двокамерної зйомки ідеально підходить для креативних селфі чи відеочатів. Миттєве розпізнавання обличчя дозволяє не лише захистити доступ до смартфона, але й робити швидку і якісну зйомку одним поглядом.
Motorola G77 – це потужна техніка у стильному виконанні для життя без компромісів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Бездротові технології | NFC |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист корпусу | Вологозахист Пилозахищений |
| Модель смартфона: | Motorola G77 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Потужність заряджання | 30 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, NavIC, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Висота | 164.18 мм |
| Товщина | 7.33 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 380 |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 |
| Комплектація | Moto G77 Кабель USB Type-A / USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Інструкція Фіскальний чек |
| Попередньо встановлена ОС | Android 16.0 |
| Технології | Інтегровано AI |
| Камера | |
| Основна - додатково | подвійний LED спалах, фазовий автофокус, функція визначення обличчя |
| Основа камера: | 108 Мп + 8 Мп |
| Селфі-камера, Мпікс | 32 |
| Фронтальна - додатково | f/2.2 |