Ціну уточнюйте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Дисплей, Ремінець на руку, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, LED лампа, З ліхтариком |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, Apple Lightning, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB (1) | 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (5) | 5 В/2.1 А |
| Кабель у комплекті | Є |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Потужність, Вт | 22.5 Вт |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0/3.0/4.0 |