44 999 ₴
42 999 ₴
Xiaomi 17 пропонує тобі зробити вражаючі кадри за допомогою фірмової оптики Leica і об'єктивів, що забезпечують достатню кількість світла в кожній сцені для зйомки. Мобільна платформа Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 забезпечує високий рівень продуктивності девайса навіть під високими навантаженнями. У компактному корпусі розташований ємнісний акумулятор, заряду якого достатньо для використання гаджета протягом усього дня. Зарядка потужністю 100 Вт дає можливість зарядитися за лічені хвилини. Xiaomi HyperOS дає можливість відкрити весь доступний потенціал ШІ.

Компактні габарити Xiaomi 17 дозволяють з комфортом користуватися пристроєм в будь-який час і в будь-якому місці. Кожна деталь гаджета ретельно продумана: від зручної діагоналі 6,3 дюйма до оптимального співвідношення сторін для достатнього обсягу робочої області. Ультратонкий корпус товщиною всього 8,06 мм доповнений плавними вигинами алюмінієвої рамки. Декоративні елементи блоку камер виконані в тому ж стилі і кольорі, що і основний корпус для створення лаконічної естетичності.

У корпусі смартфона Xiaomi 17 використовується високоємна кремнієво-вуглецева батарея, що відрізняється виключно тривалим терміном служби і мінімальним саморозрядом. Незважаючи на вражаючі 6330 мА·год, корпус зберігає тонкий профіль і невелику вагу. На одному заряді ти можеш 29 годин поспіль дивитися потокове відео, не думаючи про те, що гаджет розрядиться в найважливіший момент. 100-ваттна дротова зарядка дає можливість швидко заповнити рівень ємності акумулятора. У розпорядженні користувача також бездротова гіперзарядка на 50 Вт, щоб заряджатися в дорозі або на прогулянці.

Оптична система Leica UltraPure забезпечує в кожному кадрі максимум світла, чіткість найдрібніших деталей і є ідеальним варіантом для зйомки нічних портретів. Антиблікове покриття лінз значно збільшує світлопропускання і усуває перевідбиття між елементами об'єктива для підвищення контрастності зображення. Об'єктив Leica Summilux має збільшену діафрагму f/1.67, яка додає більше глибини в кожному готовому кадрі і розкриває творчий потенціал користувача. Датчик Light Fusion створює комфортні умови зйомки проти світла і в умовах високої контрастності, не пропускаючи жодної деталі.

Телеоб'єктив дає можливість знімати віддалені об'єкти за допомогою 5-кратного зуму. Надширококутний об'єктив надає змогу знімати ідеальні панорами завдяки куту огляду 102°. 50-мегапіксельна фронтальна камера з функцією автофокусу дозволяє створювати красиві портрети і забезпечує якісну картинку під час відеодзвінків.


Гаджет забезпечує можливість запису 4К 60 кадрів в секунду на всіх фокусних відстанях. Функція інтелектуального шумозаглушення дозволяє залишити тільки важливі діалоги на першому плані. 5-кратний зум дає змогу вловити важливі моменти на різній відстані без втрати якості зображення.

Модель оснащена дисплеєм з комфортною діагоналлю і ультратонкими рамками товщиною 1,18 мм, що сприяє неймовірно захоплюючому перегляду. Екран, захищений спеціальним склом, зберігає суперчіткість при будь-якому рівні освітлення навколо завдяки піковій яскравості 3500 ніт. Адаптивна частота оновлення дисплея 120 Гц забезпечує плавність зображення під час перегляду контенту. Дисплей з технологією захисту зору допомагає знизити зорову втому навіть після декількох годин взаємодії зі смартфоном.

Девайс працює на новому чіпсеті Snapdragon 8 Elite Gen 5, забезпечуючи підвищену на 20% продуктивність при збільшенні рівня енергоефективності на 16%. Процесор виготовлений за 3-нм техпроцесом. Система охолодження Xiaomi 3D IceLoop створює умови для стабільної роботи смартфона в умовах різної інтенсивності. Площа тепловідведення збільшена на 31,9%.

Антенна решітка збільшеної площі в тандемі з чіпсетом гарантує безперебійне з'єднання як через мережу мобільного зв'язку, так і через Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Користувачеві забезпечується стабільний зв'язок і блискавична передача даних за будь-яких сценаріїв.

Подвійні стереодинаміки з технологією Dolby Atmos забезпечують просторове об'ємне звучання під час перегляду контенту. Корпус смартфона Xiaomi 17 захищений за стандартом IP68 від пилу і бризок води. За допомогою USB 3.2 Gen 1, що забезпечує швидкість 5 Гбіт/с, можна миттєво передавати дані.

Ти можеш задати Gemini будь-яке питання і отримати максимально детальну відповідь, не витрачаючи часу на самостійний пошук інформації. Можливості алгоритмів штучного інтелекту дають змогу генерувати сценарії, зображення, плани тренувань і маршрути для подорожей у кілька кліків.

Одним поглядом ти можеш контролювати рівень заряду акумулятора, нагадування про зустрічі та завдання, рівень заряду навушників, процеси копіювання файлів і ввімкнути ліхтарик в один клік. Для цього на дисплеї смартфона розташований компактний і практичний HyperOS Dynamic Island.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Бездротові технології | NFC |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G, 5G, GPRS, GSM, 3G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Інтегровано AI | Да |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Користувацький інтерфейс | HyperOS |
| Модель смартфона: | Xiaomi 17 |
| Підтримка e-SIM | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6330 мА/год |
| Потужність заряджання | 100 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Висота | 151.1 мм |
| Товщина | 8.06 мм |
| Ширина | 71.8 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 840 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Частота процесора | 4610 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Роздільна здатність екрану | 2656x1220 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Захисне скло | Xiaomi Shield Glass |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діафрагма | f/1.67 + f/2.0 + f/2.4 |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C Чохол Інструкція Фіскальний чек |
| Кількість кольорів | 68 мільярдів |
| Операційна система | Android 16.0 |
| Камера | |
| Кількість модулів основної камери | 3 модулі |
| Максимальна роздільна здатність відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основа камера, МП: | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера: | 50 Мп, f/2.2 |