49 999 ₴
45 999 ₴

Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Цей водонепроникний Galaxy, посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass Victus 2, створений для тривалої міцності.

Тонкий дизайн забезпечує вишуканий комфорт і надзвичайну зручність.

Відчуйте зручність екрана 6,3" або розширте простір для перегляду ще більше завдяки екрану 6,7".

Від епічних квестів до мережевих ігор у реальному часі – кастомізований процесор забезпечує надзвичайну швидкість і підтримує кастомізований покращувач зображень, який робить контент чіткішим і яскравішим.

Температура батареї під контролем – навіть у найспекотніші моменти гри. Оновлена система охолодження та спеціально розроблений термоінтерфейсний матеріал (TIM) підтримують високопродуктивний процесор під час інтенсивних навантажень. Завдяки ефективнішому розсіюванню тепла вони забезпечують до 29% краще тепловідведення, що дозволяє знизити температуру роботи пристрою.

Ваш день без перерв. Швидка дротова зарядка відновлює рівень заряду майже миттєво – до 55% приблизно за 30 хвилин – і підтримує ваш ритм.


Завдяки ProVisual Engine вдосконалена камера на 50 МП підносить кожен кадр на новий рівень – додаючи більше деталей, насиченіших кольорів і виразності, що відповідає вашому творчому баченню.
Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°. Незалежно від того, чи ви їдете кам'янистими стежками, чи берете участь у перегонах, ваші відео будуть завжди плавними та стабільними.

Зум з оптичною якістю забезпечується сенсором Adaptive Pixel. Збільшення 3x є оптичним зумом, а збільшення 2x забезпечує зум з оптичною якістю.


Фронтальна камера Galaxy S26 тепер оснащена процесором обробки зображень з AI (ISP), що дозволяє робити природні селфі з правильними світлотінями – відповідно до тону шкіри та деталей, як-от волосся та брови, – саме так, як ви бачите себе насправді.

Редагуйте фото швидко й легко – з Galaxy AI достатньо лише кілька слів. Додавайте об'єкти, як-от аксесуари, на фото вашого улюбленця, просто описавши бажані зміни звичайною мовою. І Galaxy AI втілить вашу ідею за лічені хвилини.

Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.


Підключіть Galaxy S26 до Galaxy Buds4 для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Бездротові технології | NFC |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 3G , 4G (LTE), 2G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Флагмани |
| Інтегровано AI | Да |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Користувацький інтерфейс | One UI |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S26 |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4300 мА/год |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Type-C, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, QZSS, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 167 г |
| Висота | 149.6 мм |
| Товщина | 7.2 мм |
| Ширина | 71.7 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Samsung Xclipse 960 |
| Кількість ядер | 10 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Процесор | Exynos 2600 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діафрагма | f/2.2 + f/1.8 + f/2.4 |
| Комплектація | Смартфон, кабель живлення, Керівництво, фіскальний чек |
| Операційна система | Android 16 |
| Камера | |
| Камера | 12 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 3 модулі |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Акумулятор | |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 2.0, AFCPD |