64 999 ₴
59 999 ₴

Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Цей водонепроникний Galaxy посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass, що робить його водночас надійним і стильним.

Наш найтонший наразі смартфон Galaxy Ultra втілює збалансований дизайн – має елегантний вигляд і комфортно відчувається у руці.

Наш найновіший і найпотужніший процесор, призначений максимально розкривати потенціал Galaxy AI у складних багатозадачних операціях. Процесор активує кастомізований покращувач зображень, який у реальному часі підвищує чіткість і плавність відтворення в застосунках і контенті.

Відкрийте для себе екран, який дбає про вашу приватність -- ексклюзив Galaxy S26 Ultra. Просто увімкніть вручну, і Privacy Display використовуватиме інноваційні технології для захисту вашої конфіденційної інформації шляхом приховування всього екрана від сторонніх очей. Або ж ви можете вибрати, що хочете приховати, наприклад, певні програми, усі вхідні повідомлення чи PIN-коди та паролі, коли вводите їх в налаштуваннях, на екрані блокування чи в захищеній папці.

Точність обробки глибини кольору зросла в 4 рази завдяки нашій передовій мобільній технології Digital Natural Image (mDNIe), щоб ви могли бачили кольори та градації саме так, як задумав автор. Від найглибших до найяскравіших відтінків, це дозволяє суттєво покращити графічну продуктивність. ProScaler також підіймає рівень деталізації завдяки вдосконаленій AI-обробці, роблячи зображення ще чіткішими.

Насолоджуйтесь іграми з підвищеними системними вимогами та Galaxy AI завдяки Snapdragon 8 Elite Gen 5 для Galaxy. Це є можливим завдяки процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5, розробленому спеціально для Galaxy, та вдосконаленій системі термоконтролю.

Galaxy S26 Ultra підтримує технологію Super Fast Charging 3.0, що забезпечує надшвидке заряджання пристрою, не завдаючи шкоди акумулятору та зберігаючи ваш час.

Galaxy S26 Ultra встановлює новий стандарт Нічної зйомки з ширшими діафрагмами та шумопоглинанням, що забезпечують чіткі та деталізовані відео в умовах слабкого освітлення.



Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°.

Завдяки 200 МП ширококутному сенсору камери, вдосконаленому нашим ProVisual Engine, смартфон Galaxy S26 Ultra здатний фіксувати найдрібніші деталі. Зображення з високою роздільною здатністю аналізуються в реальному часі для збереження чіткості текстур і чіткості.


Фокусування на віддалених об'єктах без розмиття – від ідеального 1х оптичного кадру до 100х Космічного AI-зуму, що миттєво підвищує стабільність і чіткість.

Редагуйте фото швидко й легко, використовуючи лише кілька слів та AI. Додавайте на фото свого улюбленця аксесуари та інші елементи, просто описавши бажані зміни, і Galaxy AI реалізує ваш задум за лічені хвилини.

Відкрийте Creative Studio й отримайте окремий простір для створення наборів стикерів. Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.


Підключіть Galaxy S26 Ultra до Galaxy Buds4 Pro для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Флагмани |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G, 5G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Користувацький інтерфейс | One UI |
| Захист корпусу | Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Інтегровано AI | Да |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3120x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4610 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 840 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 60 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.6 мм |
| Ширина | 78.1 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Вага | 214 г |
| Камера | |
| Камера | 50 Мп + 200 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 4 модулі |
| Оптична стабілізація | Є |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Акумулятор | |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 2.0, AFCPD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Смартфон, кабель живлення, Керівництво, фіскальний чек |
| Діафрагма | f/1.9 + f/1.4 + f/2.9 + f/2.4 |
| Операційна система | Android 16 |