11 999 ₴
10 999 ₴
OPPO A6s
80 Вт SUPERVOOC ультрашвидка зарядка
7000 мАг потужний акумулятор
Захист від води та пилу IP69
Технологія охолодження SuperCool VC
Гарантія плавної роботи протягом 60 місяців


80 Вт SUPERVOOC ультрашвидка зарядка
7000 мАг потужний акумулятор

Захист від води та пилу IP69

Технологія охолодження SuperCool VC

Гарантія плавної роботи протягом 60 місяців
Дизайн, який заворожує

Глибокий кавовий колір із теплим червонуватим відливом надає цьому тону особливої виразності. Інноваційне матове скло робить дизайн унікальним, а до особливого шовковистого покриття так і хочеться доторкнутися.
Витривалість
80 Вт SUPERVOOCTM
Ультрашвидка зарядка

Плануєте далеку подорож, але забули зарядити смартфон перед нею? З ультрашвидкою зарядкою SUPERVOOC на 80 Вт ви зможете швидко відновити заряд, якого точно вистачить для активного користування.
41 деньАвтономна робота в режимі очікування
61 хвилинаНеобхідний час для повного заряду
30 хвилинз 1% до 56%
7000 мАг Потужний акумуляторАкумулятор з рекордною автономністю дає вам повну свободу. Можна працювати, дивитися улюблені шоу чи говорити з рідними годинами — все це без додаткової підзарядки.

Ця батарея відмінно працює навіть після п'яти років перегляду відео, пошуку в мережі та обміну повідомленнями. Просто насолоджуйтеся спокоєм і впевненістю в надійності щодня.

Автономність за різних сценаріїв

Перегляд відео онлайн
Ігри жанру MOBA
Дзвінки з заблокованим екраном
Автономність в режимі очікування
Не обов'язково бути супергероєм, щоб урятувати ситуацію. Іноді достатньо мати звичайний кабель. Ви легко можете поділитися зарядом із друзями на фестивалі або допомогти колезі, в якого сів планшет посеред зустрічі, навіть без повербанка під рукою.

Для тих, хто не розлучається з телефоном навіть у душі чи басейні є гарна новина. Ця модель виводить водонепроникність на новий рівень, адже телефон впевнено витримує бризки, занурення з головою та температуру води аж до 80°C.

Температура бризок, яку витримує смартфон
Можливість занурення у воду на глибину до 1,5 метра

Завдяки мікровібраціям динаміки та роз'єми завжди залишаються сухими та чистими. Вони буквально виштовхують воду й пил назовні, щоб звук завжди був чітким, а деталі захищеними.

Водонепроникність за будь-якого сценарію
Насолоджуйтеся спокійною музикою знаходячись у ванній, без зайвих турбот.

Зафіксуйте ефектні запливи та водні баталії не переймаючись за стабільну роботу пристрою.

Випадкове падіння або несподівані бризки від ефектного входження у воду – це не проблема для цього смартфона.

Залишайтеся на зв’язку незалежно від погодних умов.

Високоефективна робота
SuperCool VC3 – технологія охолодження для стабільної роботиНайвимогливіші ігри в ландшафтному режимі годинами? Цей телефон залюбки впорається з цим завданням. Система SuperCool VC працює непомітно, але ефективно, більше жодних перегрівів чи просідань частоти кадрів, навіть якщо ви граєте в спекотний день.
3900mm²площа випарної камери

Кожен рух на цьому 120-герцовому дисплеї виглядає неймовірно плавно та реалістично. А завдяки високому запасу яскравості, картинка залишається чіткою та помітною навіть у сонячну погоду.

Частота оновлення, що вражає
6,75"LCD-дисплей
1125 нітПриголомшлива яскравість дисплея
Snapdragon® 685 4GПроцесор Snapdragon® 685 створений для повсякденних завдань, він забезпечує стабільну роботу та миттєвий відгук. Жодних затримок, лише плавність і комфорт.

Вбудована функція розширення RAM перетворює вільну частину сховища на віртуальну пам'ять. Тому смартфон легко виконує багато завдань одночасно, а додатки працюють стабільно без зависань.


Підсилення гри 2.0 — це розумна система, яка не дає процесору перегріватися і втрачати темп. Вона автоматично вирішує, коли додати потужності, а коли пригальмувати, щоб гра залишалася плавною від початку до кінця.

Смартфон сам стежить за якістю сигналу і підлаштовується під обставини. У людних місцях, під землею або при переїздах ШІ обирає оптимальний режим мережі, щоб ви не помічали різниці під час гри чи розмов.
Система з подвійних стереодинаміків та режим підвищеної гучностіСтереодинаміки з розумним підсиленням перетворюють звичайне прослуховування на справжній досвід. Звук наповнює простір навколо, занурюючи в гру чи фільм так глибоко, що ви забуваєте про все навколо.

У смартфоні є два корисні режими для вулиці. Режим "На вулиці" робить екран яскравішим, щоб у сонячний день смартфон мав чудову видимість. А режим "В рукавичках” підвищує чутливість, тож можна гортати стрічку навіть у рукавичках, що є дуже корисною функцією в холодну пору року.

Камера
Фото під водоюХочете робити якісні знімки під час занурення? Просто оберіть підводний режим і фото будуть чіткими, а відео без жодних ривків. Для зйомки достатньо натискати на кнопки гучності, навіть не виринаючи.

ШІ-режим нічної зйомки автоматично додає світла, проробляє тіні та підвищує чіткість. Завдяки цьому фото виходять приголомшливими навіть при свічках, біля вогнища або на фоні вечірнього міста.

Камера на 50 Мп бачить більше, ніж ви очікуєте. Вона ідеально передає найдрібніші деталі пейзажів, архітектурних б'єктів чи природних явищ із приголомшливою точністю та чіткістю.


Портретний режим перетворює звичайні фото на справжні шедеври. Він м'яко розмиває фон, виділяючи головне, а кожен кадр виходить з тією самою професійною глибиною та деталізацією, яка робить особливі моменти ще яскравішими.

Завдяки ШІ-ретуші ваші портрети виглядають свіжіше, але все так же природно. Функція лише злегка підкреслює риси обличчя, не втрачаючи вашої індивідуальності, а завдяки точному налаштуванню ви можете регулювати ефект під свій смак.
Більше не треба перезнімати десятки разів. ШІ сам знайде на інших фото вдалі вирази облич і виправить той самий кадр, де хтось випадково відвернувся.


Завдяки ШІ ваші фото щоразу матимуть ідеальну композицію, програма сама виділяє об'єкт, вдало кадрує та робить кольори природними та насиченими.


Функція ШІ-вирізання дозволяє прибрати з кадру зайвих людей або предмети, а фон на їхньому місці заповнюється автоматично й непомітно.



Інноваційний двигун Trinity постійно оптимізує роботу пристрою. Саме тому телефон не втрачає продуктивності з часом і однаково швидко реагує як на прості дії, так і на серйозні навантаження.

Завдяки двигунові Luminous усі анімації на екрані працюють дуже швидко та плавно, а смартфон миттєво відгукується на кожен ваш дотик.

Не втрачайте продуктивності та насолоджуйтеся ефективною роботою, навіть після 5 років користування.

Ви можете заблокувати телефон віддалено, якщо його вкрали. Навіть якщо зловмисник спробує примусово вимкнути пристрій або скинути налаштування, ваші дані залишаться захищеними.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 3G , 4G (LTE), 2G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Користувальницький інтерфейс: | ColorOS 15 |
| Модель смартфона: | Oppo A6S |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | QZSS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Акселлерометр, Компас, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Висота | 166.61 мм |
| Товщина | 8.61 мм |
| Ширина | 78.51 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1570 x 720 |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Комплектація | Смартфон, зарядний пристрій, чохол, фіскальний чек |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920 x 1080 Full HD |
| Камера | |
| Основа камера: | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |