3 299 ₴
2 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 895 г |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 169.5 мм |
| Ширина | 81.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB USB Type-C |
| Потужність, Вт | 22.5 Вт |
| Призначення | Для роутерів Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинників та браслетів |
| Основні | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB Type-C |
| Кількість інтерфейсів для зарядки пристроїв | 3 |
| Функції зарядки | Quick Charge 2.0 Quick Charge 3.0 Стандартна |