43 999 ₴
41 999 ₴



Перший у своїй категорії ультратонкий смартфон із чотирма 50-мегапіксельними камерами, що забезпечують якість зображення флагманського рівня в тонкому корпусі


В основі системи із чотирьох 50-мегапіксельних камер – основна камера Sony LYTIA™ 828 наступного покоління на 50 МП, створена для кінематографічного відео Dolby Vision®

50-мегапіксельна перископічна телеоб’єктивна камера пропонує 3-кратне оптичне збільшення і до 100-кратного Super Zoom в режимі Профі з покращеною стабілізацією для чітких знімків на великій відстані
Ультратонкий корпус із чотиристороннім вигином, в рамці з авіаційного алюмінію. Преміальне оздоблення та вишукані текстури створюють витончений образ, настільки ж елегантний на вигляд, як і на дотик


Тонкий акумулятор ємністю 5200 мАг забезпечує роботу протягом усього дня, а технологія TurboPower™ дозволяє швидко зарядити пристрій, коли це особливо потрібно

Створений для роботи в реальних умовах, motorola signature відрізняється міцністю військового класу та захистом IP68/IP69 від води, пилу та непередбачених обставин
Завдяки процесору Snapdragon® 8 Gen 5, motorola signature забезпечує надплавну роботу, просунуті ШІ-можливості та безперебійну багатозадачність для додатків, ігор та повсякденного використання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G, 5G, GPRS, GSM, 3G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Модель смартфона: | Motorola Signature |
| Можливості AI | Gemini |
| Стандарт захисту | IP68/IP69 , Вологозахист Пилозахищений |
| Тип внутрішньої пам'яті | UFS4.1 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Ліхтарик, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Гіроскоп, Акселлерометр, Швидка зарядка, Компас, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Висота | 162.1 мм |
| Товщина | 6.99 мм |
| Ширина | 76.4 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 829 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 449 |
| Роздільна здатність екрану | 2780x1264 |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Wi-Fi 7 |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.0 |
| Комплектація | Moto Signature 16/512Carbon (Dark Blue)(PBAB0045RO) Кабель USB Type-C / USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Чохол Інструкція Фіскальний чек |
| Операційна система | Android 16 |
| Технології | Датчик навколишнього кольору, Інтегровано AI |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Камера | |
| Оптична стабілізація | Є |
| Основа камера: | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера: | 50 Мп, f/2.0 |
| Акумулятор | |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Потужність дротової зарядки | 90 Вт, TurboPower |