20 999 ₴
19 999 ₴

Galaxy A37 5G вже тут – витончений та елегантний, із вишуканими деталями на передній і задній панелях. Стильний силует доповнює глянцеве скляне покриття, яке нагадує глазуровану кераміку. Таку красу неможливо не помітити. Унікальний дизайн камери Ambient Island об'єднує камери на задній панелі та створює ефект напівпрозорого скла, що одразу привертає погляди.
Почніть свій день впевнено з Galaxy A37 5G. Завдяки захисту класу IP68 ваш телефон захищений від бруду та бризок, міцна рамка зберігає ваш Galaxy A37 5G чистим, а скло Corning® Gorilla® Glass Victus®+ забезпечує міцність і стійкість до подряпин.

Забезпечте актуальність і безпеку вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалій підтримці програмного забезпечення. Galaxy A37 5G підтримує до 6 оновлень ОС, тож ви можете відкрити для себе нові простіші способи творити, залишатися на зв'язку та працювати ефективніше завдяки злагодженій роботі функцій і сервісів. Крім того, ви отримуєте до 6 років оновлень безпеки, що допоможе надійно захистити ваші дані.

Тримаючи в руці Galaxy A37 5G, можна робити приголомшливі знімки. Завдяки ширококутній камері 50 МП, ультраширококутній камері 8 МП і макрокамері 5 МП на задній панелі – Galaxy A37 5G дозволяє знімати яскраві та чіткі фото та відео, якими можна ділитися у соцмережах. Фронтальна камера підтримує відео Super HDR, що робить кожен спогад живим і реалістичним.

Оптимізована Нічна зйомка на Galaxy A37 5G дозволяє знімати в умовах слабкого освітлення. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для створення колоритних відео з чіткішими деталями, навіть у темряві.


Робіть приголомшливі фото своїх щоденних пригод на фронтальну камеру Galaxy A37 5G. Підтримка відео Super HDR для селфі дозволяє створювати динамічні знімки з реалістичними деталями, чітким і насиченим фоном, покращеними кольорами та контрастністю.
Використовуйте Galaxy A37 5G, щоб швидко та легко покращувати деталі фотографій. Система основної камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави тощо.

Пориньте в захопливий візуальний світ на Galaxy A37 5G. Дисплей 6,7" FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує зручний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, зображення на вашому екрані залишається яскравим і чітким завдяки технології Vision Booster.
Тримайте темп завдяки довговічному акумулятору Galaxy A37 5G ємністю 5 000 мА∙год (стандартний показник). Насолоджуйтеся контентом, соцмережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли знадобиться швидко поповнити заряд, скористайтеся Надшвидким заряджанням 2.0 – до 60% заряду лише за 30 хв.


Легко видаляйте зайві об'єкти із зображень і миттєво отримуйте природні результати за допомогою функції Видалення об'єктів на Galaxy A37 5G. Розумна AI-функція дозволяє стирати фоновий шум і заповнювати простір, зберігаючи чисті та відшліфовані зображення. Алгоритм автоматично покращує текстури та зменшує розмиття в області навколо видалених об'єктів, тож ви завжди можете отримати бажані результати.

Насолоджуйтеся швидким і покращеним редагуванням фото з функцією Edit suggestion на Galaxy A37 5G. Ця функція ШІ аналізує медіафайли на вашому пристрої та рекомендує покращення для ваших зображень. Збільште роздільну здатність, видаліть тіні та відблиски, додайте розмиття фону або оновіть GIF-файли за допомогою кількох простих кроків.
Galaxy A37 5G оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність упродовж дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 12% і 19% відповідно порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам'ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а Система охолодження запобігає нагріванню телефона, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.


Galaxy A37 5G постачається з чотирма варіантами пам'яті: 256 ГБ із 12 ГБ пам'яті, 256 ГБ або 128 ГБ із 8 ГБ пам'яті та 128 ГБ із 6 ГБ пам'яті, тож ви можете вибрати обсяг, який відповідає вашому способу використання телефона. Виберіть 128 ГБ, щоб зберігати улюблені фото та важливі застосунки для щоденного використання. Або ж пам’ять 256 ГБ, якщо вам подобається грати в ігри, часто знімати фото високої роздільної здатності або завантажувати ресурсомісткі застосунки, не уповільнюючи роботу телефона.
Новий інтерфейс One UI 8.5 здатен на більше – від виконання рутинних задач до пропонування корисних рекомендацій та адаптації відповідно до ваших уподобань та особливостей використання. Завдяки глибшій інтеграції ШІ в систему ви отримуєте свободу бути більш продуктивними та креативними. Відчуйте бездоганний інтелект вашого Galaxy, який дозволяє бачити більше, створювати більше та розуміти більше.


Легко обмінюйтеся файлами між пристроями за допомогою функції Швидкий спільний доступ на Galaxy A37 5G. Діліться необхідним на пристрої в мережі Galaxy або за її межами, включно з iOS та ПК. Під час обміну фотографіями ваш телефон використовує розширені рекомендації, щоб розпізнавати людей на фото та автоматично рекомендувати, з ким поділитися.

Легко перейдіть на новий Galaxy зі старого смартфона чи планшета, навіть з iOS. Завдяки застосунку Smart Switch на Galaxy A37 5G ви можете перенести свої фото, відео, контакти та застосунки за кілька простих кроків, щоб нічого не втратити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G , 5G, 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Модель смартфона: | Samsung Galaxy A37 |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM + Nano-SIM + e-SIM |
| Встановлена ОС | Android 16.0 |
| Комплектація: | Смартфон Кабель Керівництво Фіскальний чек |
| Користувацький інтерфейс | One UI |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 384 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2750 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Супутникова навігація | QZSS, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.9 мм |
| Ширина | 78.2 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 196 г |
| Камера | |
| Основа Камера | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера: | 12 Мп, f/2.2 |